SPOTKANIE ZESPOŁU OCENIAJĄCEGO PKA ZE STUDENTAMI – KIERUNEK ARCHITEKTURA

W związku z wizytacją Zespołu Oceniającego Polskiej Komisji Akredytacyjnej Pan Dziekan prof.dr hab.inż.arch. Jacek Gyurkovich zaprasza studentów kierunku Architektura na spotkanie z członkami zespołu oceniającego PKA w dniu 16 maja 2019 r o godz. 12.30 (planowany czas trwania – 1 godz.) w sali W1, ul. Podchorążych 1.

data publikacji: 09-05-2019    edycja: 09-05-2019

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/20 na Wydziale Architekt...

Inauguracja roku akademickiego 2019/20

Uwaga studenci 3 roku I stopnia WA PK!

Studia w College of Architecture and Design University of Tennessee oraz National University of Singapore.

Stypendia DAAD w roku akademickim 2020/2021

Oferta skierowana jest do studentów, absolwentów, doktorantów oraz naukowców z polskich uczelni.

Projekcja filmu pt. „Poszukiwanie formy”

W imieniu Pana Prof. Witolda Cęckiewicza pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych problematyką kształtowania formy architektonicznej na najbliższą sobotę (25 maja) na film o projektach i dorobku Profesora.