Projekcja filmu pt. „Poszukiwanie formy”

W imieniu Pana Prof. Witolda Cęckiewicza pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych problematyką kształtowania formy architektonicznej – pracowników i studentów WA na najbliższą sobotę (25 maja) do Małopolskiego Ogrodu Sztuki na ul. Rajskiej w Krakowie, na godzinę 13:20 na film o projektach i dorobku Profesora, pod tytułem „Poszukiwanie formy”.

prof. dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich

data publikacji: 24-05-2019    edycja: 27-05-2019

Wystawa Fotografii

Wystawa fotografii uczestników Otwartego Studium Fotografii Politechniki Krakowskiej. 28.06 - 19.07.2019 Galeria A1 ul. Kanonicza 1. Otwarcie wystawy piątek 28 czerwca, godz. 19:00

Projekcja filmu pt. „Poszukiwanie formy”

W imieniu Pana Prof. Witolda Cęckiewicza pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych problematyką kształtowania formy architektonicznej na najbliższą sobotę (25 maja) na film o projektach i dorobku Profesora.

XII Małopolskie Dni Edukacji Architektonicznej

Gala finałowa konkursu "Dom i ogród moich marzeń"

SPOTKANIE ZESPOŁU OCENIAJĄCEGO PKA ZE STUDENTAMI – KIERUNEK ARCHIT...

SPOTKANIE ZESPOŁU OCENIAJĄCEGO PKA ZE STUDENTAMI – KIERUNEK ARCHITEKTURA