II miejsce Wydziału Architektury w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2019

W Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2019 Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej zdobył ponownie II miejsce w kategorii studiów o kierunku Architektura. Powyższy ranking, ma  szczególny charakter, ponieważ jest adresowany do najambitniejszych kandydatów na studia techniczne, zainteresowani uzyskaniem tytułu inżyniera i magistra inżyniera na najbardziej renomowanych wydziałach polskich uczelni technicznych.

ranking-perspektyw-2019___

data publikacji: 18-06-2019    edycja: 18-06-2019

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/20 na Wydziale Architekt...

Inauguracja roku akademickiego 2019/20

Uwaga studenci 3 roku I stopnia WA PK!

Studia w College of Architecture and Design University of Tennessee oraz National University of Singapore.

Stypendia DAAD w roku akademickim 2020/2021

Oferta skierowana jest do studentów, absolwentów, doktorantów oraz naukowców z polskich uczelni.

Projekcja filmu pt. „Poszukiwanie formy”

W imieniu Pana Prof. Witolda Cęckiewicza pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych problematyką kształtowania formy architektonicznej na najbliższą sobotę (25 maja) na film o projektach i dorobku Profesora.