Statuetka „Małopolski Inżynier Budownictwa” dla Stanisława Karczmarczyka!

Miło nam poinformować, iż tegoroczną Statuetkę „Małopolski Inżynier Budownictwa” za 2018 r. otrzymał dr inż. Stanisław Karczmarczyk z  Instytutu Projektowania Budowlanego A-4, Katedra A-42 (w kategorii projektant).

Stanisław Karczmarczyk swoje olbrzymie doświadczenie zawodowe w dziedzinie inżynieryjno-konstrukcyjnej przekazuje studentom jako wykładowca na Wydziale Architektury. Ponadto jest wieloletnim Przewodniczącym Rady MOIIB, ceniony i lubiany zarówno w środowisku inżynierów, jak i w środowisku architektów.

Wręczenie odznaczeń odbyło się w  podniosłej atmosferze w Operze Krakowskiej. Wartym podkreślenia jest fakt, iż osoba Stanisława Karczmarczyka została uhonorowana oklaskami na stojąco.

Odznaki, wyróżnienia i nagrody wręczali:

Mirosław Boryczko – Przewodniczący Rady MOIIB, Przewodniczący Kapituły i Zygmunt Rawicki – V-ce Prezes PIIB oraz Marek Tarko – Przewodniczący Rady MpOIA RP i Piotr Chuchacz – członek Rady MpOIA RP, Przewodniczący Zespołu ds. Warunków Wykonywania Zawodu. Nasz „Wieczór w Operze” prowadziła Katarzyna Sanocka, a Galę Finałową Salonu Architektury – Maria Janik (członek Rady MpOIA RP).

Poniżej link do WYDARZENIA na stronie MpOIA:

198-opera_2019 191-opera_2019

030-opera_2019

Fot.: Źródło MPOiA.pl, prawa autorskie: MpOIA

data publikacji: 20-11-2019    edycja: 20-11-2019

PROJEKT PIKAP

pikap

Konkurs Architektoniczny – International VELUX Award

Konkurs Architektoniczny - International VELUX Award

RYNEK KROWODERSKI – WIZJE STUDENCKIE 2018/2019 – wernisaż...

RYNEK KROWODERSKI - WIZJE STUDENCKIE 2018/2019 - wernisaż wystawy

Konkurs

Wrocławski Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich zaprasza do udziału w otwartym, ogólnopolskim konkursie fotograficznym "KADRY Architektury".