ARCHITEKCI Z NASZEGO WYDZIAŁU ZWYCIĘZCAMI SALONU ARCHITEKTURY

Z dumą informujemy, że architekci będący absolwentami i pracownikami Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej zajęli pierwsze miejsce w tegorocznej edycji Salonu Architektury.

Zwycięski zespół składa się z mgr inż. arch. Michała Jędrzejewskiego – absolwenta WA PK oraz mgr inż. arch. Macieja Wójtowicza, który wraz z mgr inż. arch. Rafałem Zielińskiem są również absolwentami ale także pracownikami Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Maciej Wójtowicz wraz z Rafałem Zielińskim będący pracownikami Zakładu Geometrii Wykreślnej i Technologii Cyfrowych zarówno w swojej pracy naukowej, dydaktycznej jak i w praktyce architektonicznej wyróżniają się zręcznością i wszechstronnością w zastosowaniu technik BIM. Powyższe wraz z doskonałym wyczuciem architektury przynosi powszechnie doceniane rezultaty.

Serdeczne Gratulacje!

Pozostałe Kostki Salonu zostały przyznane:

2. miejsce – autor PŁYWAJĄCEGO HOTELU w Krakowie,
arch. Olaf Jasnorzewski,

3. miejsce – autorzy Hali sportowej ZSOMS w Krakowie,
architekci: Marcin Brataniec – główny projektant i Damian Mierzwa oraz współpracujący z nimi arch. Marek Bystroń.

Statuetki zostały w ramach ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO WIECZORU W OPERZE – 2019, który odbył się 12 października 2019, w gmachu Opery Krakowskiej.

Wręczenia odznaczeń dokonali:
Mirosław Boryczko – Przewodniczący Rady MOIIB, Przewodniczący Kapituły i Zygmunt Rawicki – V-ce Prezes PIIB oraz Marek Tarko – Przewodniczący Rady MpOIA RP i Piotr Chuchacz – członek Rady MpOIA RP, Przewodniczący Zespołu ds. Warunków Wykonywania Zawodu. Nasz „Wieczór w Operze” prowadziła Katarzyna Sanocka, a Galę Finałową Salonu Architektury – Maria Janik (członek Rady MpOIA RP).

wz_2 wz_3 wz_4

 

 

 

 

 

Fot.: Źródło MPOiA.pl, prawa autorskie: MpOIA

data publikacji: 22-11-2019    edycja: 22-11-2019

Aktualności

WYBIERZ PROGRAM MSC IN ARCHITECTURE IN ENGLISH, FACULTY OF ARCHITECTUR...

Absolwenci studiów I stopnia! Kandydaci na studia II stopnia! Zapraszamy na – działające na naszym Wydziale od 2012/13 – studia II stopnia w języku angielskim.

Wykłady realizowane w ramach programu EMMAT NAWA w kooperacji z Liba...

Wykłady realizowane w ramach programu EMMAT NAWA w kooperacji z Libańsko Amerykańskim Uniwersytetem w Bejrucie i Uniwersytetem w Santiago de Chile

X. Jubileuszowa edycja konkursu o Stypendium Twórcze SARP Kraków im...

X. Jubileuszowa edycja konkursu o Stypendium Twórcze SARP Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego

XI GRAND PRIX w narciarstwie alpejskim

Zawody o puchar Dziekana Wydziału Architektury, 17.02.2019, godz. 14.00

Kalendarium

Nie ma nadchodzących wydarzeń.

Pokaż wszystkie