Konkurs

Wrocławski Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich zaprasza do udziału w otwartym, ogólnopolskim konkursie fotograficznym „KADRY Architektury”, który będzie rozstrzygany w maju 2020 roku w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Architektury DoFA’20 pod hasłem przewodnim „OTWARTE MIASTO”

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lutego 2020 r. do godz. 15.00.

Nagrody:

I miejsce: 1500 zł

II miejsce: 1000 zł

III miejsce: 500 zł

A także nagrody książkowe ufundowane przez SARP O/Wrocław, egzemplarze dwumiesięcznika „ARCH” oraz upominki – gadżety festiwalowa. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane w katalogu DoFA ’20 oraz zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.

Patronat Medialny Konkursu:

dwumiesięcznik ARCH

Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia znajdą Państwo na stronie

organizatora:

data publikacji: 28-11-2019    edycja: 28-11-2019

PROJEKT PIKAP

pikap

Konkurs Architektoniczny – International VELUX Award

Konkurs Architektoniczny - International VELUX Award

RYNEK KROWODERSKI – WIZJE STUDENCKIE 2018/2019 – wernisaż...

RYNEK KROWODERSKI - WIZJE STUDENCKIE 2018/2019 - wernisaż wystawy

Konkurs

Wrocławski Oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich zaprasza do udziału w otwartym, ogólnopolskim konkursie fotograficznym "KADRY Architektury".