PIĘĆ NAGRÓD DLA PROJEKTU DYPLOMOWEGO DOMINIKI STRZAŁKI „MIEDZIANKA. HISTORIA ZNIKANIA”

Projekt dyplomowy „Miedzianka. Historia znikania” Dominiki Strzałki przygotowany na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki, którego promotorem był prof. zw. dr hab. inż. arch. Andrzej Kadłuczka a promotorem pomocniczym dr hab. inż. arch. Jolanta Sroczyńska otrzymał 5 nagród w konkursach:
– Krakowska Nagroda SARP za Najlepszy Dyplom Roku (wrzesień 2019)
– Nagroda Główna w Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrodzie Integracyjnej BDA-SARP (czerwiec 2019)
– Wyróżnienie równorzędne pierwszego stopnia w konkursie o Doroczną Nagrodę SARP im. Zbyszka Zawistowskiego „Dyplom Roku” (maj 2019)
– Nagroda magazynu ARCH (maj 2019)
– Zaproszenie na płatne praktyki w pracowni medusa group w dorocznej Nagrodzie SARP im. Zbyszka Zawistowskiego „Dyplom Roku” (maj 2019)

Dyplomantce i Promotorom serdecznie gratulujemy

Dyplom „Miedzianka. Historia znikania”, autor: Dominika Strzałka

data publikacji: 18-12-2019    edycja: 18-12-2019

IX edycja International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do IX edycji International VELUX Award tylko do 1 kwietnia!

Konkurs Grant of Colour 2020

3 lutego ruszyła I edycja konkursu GRANT OF COLOUR skierowanego do młodych projektantów i architektów.

Kurs Studium Fotografii

Trwa rekrutacja na wiosenną edycję kursu Studium Fotografii PK. Szczegóły na http://foto.pk.edu.pl Zapraszamy!

Projekt „Studencki Ambasador”

Na Politechnice Krakowskiej startuje projekt pn. „Studencki Ambasador”, do udziału w którym zaproszeni są wszyscy zainteresowani studenci. Od teraz każdy ma szansę zostać oficjalnym reprezentantem uczelni.