ULICE

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Mariusza Twardowskiego pt. „ULICE” od 13 stycznia. Wystawa potrwa do 9 lutego 2020; Galeria Dymu, ul. Św. Tomasza 13 w Krakowie.

Widoki miejsc, ruch, miasta złapane jednym tchnieniem, to ujęcia przedstawione na fotografiach Mariusza Twardowskiego. Czasem zobaczymy ludzi kierujących się za swoimi sprawami, czasem nic się nie dzieje. Każde miasto lub miasteczko ma swoje historie do opowiedzenia. Czasem wydają się być długimi podaniami a czasem krótkimi anegdotami. Warto je zobaczyć i przy okazji posłuchać.

dr hab. inż. arch. Mariusz Twardowski – ur. 1970 r. Profesor PK na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, od 1996 roku współwłaściciel biura projektowego MTWW Architekci (dawniej Twardowski Wokan Studio Projektowe), od 2018 roku prowadzi własną praktykę projektową (Mariusz Twardowski Architektura), członek Stowarzyszenia Architektów Polskich i Izby Architektów Polskich, w latach 2008-2015 członek Rady Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów, w latach 2015-2018 członek Komisji Kwalifikacyjnej MPOIA, w latach 2009-2012 członek Zarządu SARP o/Kraków, członek Głównej Komisji Rewizyjnej SARP, w latach 2003-2019 członek Kolegium Sędziów Konkursowych SARP, laureat konkursów architektonicznych, publikuje w czasopismach naukowych i popularno-naukowych, uczestnik wystaw twórczości architektonicznej oraz wystaw fotograficznych indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

data publikacji: 15-01-2020    edycja: 15-01-2020

Konkurs Grant of Colour 2020

3 lutego ruszyła I edycja konkursu GRANT OF COLOUR skierowanego do młodych projektantów i architektów.

Kurs Studium Fotografii

Trwa rekrutacja na wiosenną edycję kursu Studium Fotografii PK. Szczegóły na http://foto.pk.edu.pl Zapraszamy!

Projekt „Studencki Ambasador”

Na Politechnice Krakowskiej startuje projekt pn. „Studencki Ambasador”, do udziału w którym zaproszeni są wszyscy zainteresowani studenci. Od teraz każdy ma szansę zostać oficjalnym reprezentantem uczelni.

XIV edycja konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego oraz Forum Archi...

XIV edycja konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego oraz Forum Architektury na Targach Budma 2020