Wykłady realizowane w ramach programu EMMAT NAWA w kooperacji z Libańsko Amerykańskim Uniwersytetem w Bejrucie i Uniwersytetem w Santiago de Chile

Szanowni Państwo,

Chciałbym serdecznie zaprosić całą społeczność akademicką wydziału na wykłady realizowane w ramach programu EMMAT NAWA w kooperacji z Libańsko Amerykańskim Uniwersytetem w Bejrucie i Uniwersytetem w Santiago de Chile. Jest to kolejne seminarium będące kontynuacją międzynarodowej konferencji jaka miała miejsce w listopadzie 2019 roku na PK https://www.emmat.edu.pl/index.php/pl/aktualnosci.

Prof. Abdallah Kahil

Lebanese American University Beirut

Friday 24 Jan 2020, time: 1.00pm-1.45pm Lecture room 3 Warszawska 24 str.

“Light, Sound and Water in Medieval architecture in Egypt”

Prof. David Aouad

Lebanese American University Beirut

“Left over spaces for the mitigation of Urban heating in Municipal Beirut”

Friday 24 Jan 2020, time: 2.00pm-2.45pm – Lecture room 3 Warszawska 24 str.

Licząc na popularyzację tej informacji wśród pracowników i studentów pozostaję z poważaniem

Dr hab. inż. arch. Kazimierz Butelski prof. PK

Kierownik Zakładu Architektury Społeczno Użytkowej A24

Instytutu Projektowania Architektonicznego A2

Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

data publikacji: 22-01-2020    edycja: 22-01-2020

IX edycja International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do IX edycji International VELUX Award tylko do 1 kwietnia!

Konkurs Grant of Colour 2020

3 lutego ruszyła I edycja konkursu GRANT OF COLOUR skierowanego do młodych projektantów i architektów.

Kurs Studium Fotografii

Trwa rekrutacja na wiosenną edycję kursu Studium Fotografii PK. Szczegóły na http://foto.pk.edu.pl Zapraszamy!

Projekt „Studencki Ambasador”

Na Politechnice Krakowskiej startuje projekt pn. „Studencki Ambasador”, do udziału w którym zaproszeni są wszyscy zainteresowani studenci. Od teraz każdy ma szansę zostać oficjalnym reprezentantem uczelni.