X. Jubileuszowa edycja konkursu o Stypendium Twórcze SARP Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszamy do udziału w X. Jubileuszowej edycji  konkursu o Stypendium Twórcze SARP Kraków im. prof. Bohdana Lisowskiego.

Stypendium to skierowane jest do studentów Wydziałów Architektury krakowskich uczelni wyższych,           którzy ukoń­czyli studia I stopnia na kierunku Architektura i rozpoczynają studia magisterskie (studia II stopnia).

Studenci ubiegający się o Stypendium powinni złożyć:

• wniosek o przyznanie Stypendium, który znaleźć można na stronach: stypendium.sarp.krakow.pl; www.sarp.krakow.pl
  • poświadczenie odpowiedniej jednostki administracyjnej WA o wpisie na II stopień studiów
  • portfolio w formacie A3 w układzie poziomym, liczące maksymalnie 30 stron
  • płytę CD lub nośnik danych USB z wersją elektroniczną portfolio

Dokumenty te należy składać w siedzibie SARP w godzinach pracy biura, bądź przesłać listem        poleconym w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 marca 2020 roku, do            godz. 18.00.

Z okazji jubileuszu Stypendium – ufundowana została także nagroda specjalna – wyjazd na            Biennale do Wenecji!

Zapraszamy!

Szczegóły na: www.stypendium.sarp.krakow.pl;       www.sarp.krakow.pl

data publikacji: 22-01-2020    edycja: 22-01-2020

IX edycja International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do IX edycji International VELUX Award tylko do 1 kwietnia!

Konkurs Grant of Colour 2020

3 lutego ruszyła I edycja konkursu GRANT OF COLOUR skierowanego do młodych projektantów i architektów.

Kurs Studium Fotografii

Trwa rekrutacja na wiosenną edycję kursu Studium Fotografii PK. Szczegóły na http://foto.pk.edu.pl Zapraszamy!

Projekt „Studencki Ambasador”

Na Politechnice Krakowskiej startuje projekt pn. „Studencki Ambasador”, do udziału w którym zaproszeni są wszyscy zainteresowani studenci. Od teraz każdy ma szansę zostać oficjalnym reprezentantem uczelni.