Studia I stopnia w języku angielskim na Wydziale Architektury

W roku akademickim 2019-2020 Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej rozpoczął studia I stopnia z Architektury w języku angielskim – Bachelor in Architecture. Program studiów ma taki sam zakres jak równolegle prowadzony kierunek w języku polskim i jest realizowany w systemie modułowym. Pierwsi studenci ukończyli semestr zimowy, wymieniając myśli i pomysły pochodzące z różnych krajów i kultur. Podczas zajęć z Architectural and Urban Design odbyli szereg spotkań z profesorami wizytującymi, wykonali projekty, modele, prezentacje i pokazali swoje prace na wystawie.

 

data publikacji: 24-02-2020    edycja: 25-02-2020

Plan zajęć 2021/22

Aktualny plan zajęć. Rok akademicki 2021/22 semestr letni.

Międzynarodowe Warsztaty „Voice in public space as an expression of...

Dnia 14.06. 2022. na WA PK odbyły się Międzynarodowe Warsztaty „Voice in public space as an expression of solidarity in the face of the contemporary threats”.

X Międzynarodowa Konferencja Naukowa Arch – eco

W dniach 13. 05.2022. 14.05.2022 - odbyła się X Międzynarodowa Konferencja Naukowa Arch – eco dedykowana studentom i doktorantom.

Debata „Łączymy siły!

W dniu 12.05.2022. na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej odbyła się otwarta debata pod hasłem „Łączymy siły! Współpraca na rzecz przestrzeni dostępnej w kontekście projektowania zrównoważonego.”

I. edycja Konkursu „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓ...

I edycja Konkursu "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ" i prezentacje "Akademika Marzeń" na koniec warsztatów organizowanych przez Builder Polska i Stowarzyszenie Producentów Betonów.

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for ap...

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for applications for the 2022 RIBA Norman Foster Travelling Scholarship.

Pomoc dla Ukrainy!

Pomoc dla Ukrainy!