XIX edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej DEFINIOWANIE PRZESTRZENI ARCHITEKTONICZNEJ – PRAWDA I KŁAMSTWO ARCHITEKTURY

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w XIX edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej Zakładu Architektury Mieszkaniowej i Kompozycji Architektonicznej Instytutu Projektowania Architektonicznego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej z cyklu: DEFINIOWANIE PRZESTRZENI ARCHITEKTONICZNEJ, pod tytułem: PRAWDA I KŁAMSTWO ARCHITEKTURY.

Konferencja odbędzie się w dniach 20 listopada (piątek) i 21 listopada (sobota) 2020 roku, w Krakowie, w kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.

Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie konferencji: https://dpa.arch.pk.edu.pl/

Dr hab. inż. arch. Tomasz Kozłowski, Prof. PK
Kurator Konferencji

XIX Międzynarodowa Konferencja Naukowa DPA_04, Kraków, 20-21_11_2020, T_Kozłowski

XVII edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej Zakładu Architektury Mieszkaniowej i Kompozycji Architektonicznej, DEFINIOWANIE PRZESTRZENI ARCHITEKTONICZNEJ, 2018

data publikacji: 14-05-2020    edycja: 14-05-2020

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Aktywność kulturalna w środowisku akademickim – KONKURS

Aktywność kulturalna w środowisku akademickim - KONKURS

Forum Kół Naukowych – nowa inicjatywa Parlamentu Studentów RP

Forum Kół Naukowych - nowa inicjatywa Parlamentu Studentów RP

Bezpłatny kurs języka migowego dla studentów.