Wyróżnienie dla budynku Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu dla pracownika WA PK arch. Juliana Franty

centrum-aktywizacji-spolecznej-w-opolu-02

W konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego budynek Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu zdobywa wyróżnienie w kategorii obiekt użyteczności publicznej.

Miło nam poinformować, że budynek został zrealizowany wg koncepcji pracownika Wydziału Architektury PK, Katedry Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego – arch. Juliana Franty wraz z zespołem Franta & Franta Architekci z Chorzowa.

Warto nadmienić, że obiekt Centrum Aktywizacji Społecznej jest jednym z elementów zrealizowanego projektu rewitalizacji ulicy Krakowskiej w Opolu, wedle zwycięskiej koncepcji urbanistyczno-architektonicznej w rozstrzygniętym konkursie końcem 2016 roku, którego autorem był arch. Julian Franta z zespołem Franta & Franta Architekci z Chorzowa.

centrum-aktywizacji-spolecznej-w-opolu-01

centrum-aktywizacji-spolecznej-w-opolu-03

data publikacji: 01-12-2021    edycja: 01-12-2021

Plan zajęć 2021/22

Aktualny plan zajęć. Rok akademicki 2021/22 semestr letni.

Międzynarodowe Warsztaty „Voice in public space as an expression of...

Dnia 14.06. 2022. na WA PK odbyły się Międzynarodowe Warsztaty „Voice in public space as an expression of solidarity in the face of the contemporary threats”.

X Międzynarodowa Konferencja Naukowa Arch – eco

W dniach 13. 05.2022. 14.05.2022 - odbyła się X Międzynarodowa Konferencja Naukowa Arch – eco dedykowana studentom i doktorantom.

Debata „Łączymy siły!

W dniu 12.05.2022. na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej odbyła się otwarta debata pod hasłem „Łączymy siły! Współpraca na rzecz przestrzeni dostępnej w kontekście projektowania zrównoważonego.”

I. edycja Konkursu „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓ...

I edycja Konkursu "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ" i prezentacje "Akademika Marzeń" na koniec warsztatów organizowanych przez Builder Polska i Stowarzyszenie Producentów Betonów.

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for ap...

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for applications for the 2022 RIBA Norman Foster Travelling Scholarship.

Pomoc dla Ukrainy!

Pomoc dla Ukrainy!