Bieżące informacje

Zagadnienia prowadzenia dydaktyki w języku obcym (angielskim).

Szanowni Państwo,

Doktoranci II roku Studiów Doktoranckich WA PK oraz Doktoranci, którzy mają zaległość w realizacji przedmiotu: Zagadnienia prowadzenia dydaktyki w języku obcym (angielskim).

Oprócz seminariów z Filozofii / Ekonomii, w semestrze letnim odbędą się także seminaria z przedmiotu: Zagadnienia prowadzenia dydaktyki w języku obcym (angielskim). Wymiar godzinowy seminariów wynosi 5 x 3 godziny.

Udział w seminariach jest obowiązkowy.

Pierwsze seminarium rozpocznie się 6 maja (środa) o godz. 17.00.

Miejsce seminarium nie jest jeszcze ustalone – zostanie podane w marcu.

Planowane są następujące terminy seminariów: 6 V, 13 V, 20 V, 27 V, 3 VI (zawsze od godziny 17.00).

Zajęcia poprowadzą dr hab. inż. arch. Magdalena Kozień-Woźniak prof. PK oraz mgr Ilona Wojewódzka-Olszówka. Szczegółowe informacje zostaną podane na pierwszych zajęciach.

 

Kierownik Studiów Doktoranckich WA PK

dr hab. inż. arch. Maciej Motak, prof. PK


SEMINARIA Z FILOZOFII i EKONOMII

Szanowni Państwo,

Doktoranci II roku Studiów Doktoranckich WA PK oraz Doktoranci, którzy mają zaległość z Filozofii lub Ekonomii :

W nadchodzącym semestrze (letnim) odbędą się: m.in.:

– seminaria z Filozofii (prowadzący – prof. dr hab. Jacek Jaśtal).

– seminaria z Ekonomii (prowadzący – prof. dr hab. Victor Shevchuk), Każde z seminariów odbędzie się w wymiarze 5 spotkań po 3 godziny akademickie.

Seminaria z Filozofii będą się odbywać w środy w godzinach 17.00 – 19.30, w sali 06  budynku Wydziału Architektury przy ul. Podchorążych 1.

Pierwsze seminarium – 4 marca o godz. 17.00. Planowane są następujące terminy seminariów: 4 III, 11 III, 18 III , 25 III, 1 IV.

Seminaria z Ekonomii będą się odbywać we wtorki w godzinach 17.00 – 19.30, w sali nr 123  budynku Studium Języków Obcych przy ul. Warszawskiej 24.

Pierwsze seminarium – 10 marca o godz. 17.00. Planowane są następujące terminy seminariów: 10 III, 17 III, 24 III, 31 III, 6 IV.

Uprzejmie przypominam, ze w trakcie II roku Studiów Doktoranckich każdy z Doktorantów uczestniczy (i zalicza) w jednym (wybranym przez siebie) z dwóch powyższych cykli seminaryjnych. Uczestnictwo w drugim seminarium (o taką możliwość pytało kilkoro doktorantów II roku) jest możliwe po zgłoszeniu tego kierownikowi studiów doktoranckich i uzyskaniu zgody prowadzącego (jest to formalność).

Proszę o przesyłanie deklaracji udziału w wybranym seminarium oraz, koniecznie, o zgłoszenie się na pierwszych zajęciach (4 marca lub 10 marca).

Kierownik Studiów Doktoranckich WA PK

dr hab. inż. arch. Maciej Motak, prof. PK

———————————————————————————————————————-

data publikacji: 01-08-2014    edycja: 19-02-2020