Hackathon SDG

sdg_logo

 

W dniach 9-10 listopada 2018 r. w siedzibie GUS (al. Niepodległości 208, Warszawa) odbędzie się Hackathon SDG. Zachęcamy do kodowania na rzecz zrównoważonego rozwoju (SDGs). Pula nagród 30 tys. PLN!

 

 

Cel Hackathonu SDG

 

Propagowanie idei zrównoważonego rozwoju i danych statystycznych dotyczących SDGs;
Edukacja wokół SDGs;
Zainspirowanie młodych do działania na rzecz SDGs.

 

Termin, miejsce:

 

9-10 listopada 2018 r., siedziba GUS – Hackathon stacjonarny ; kodowanie trwa non stop do 10.11.br. do godz. 17. Nie ma możliwości zdalnego udziału.

 

Kto może wziąć udział w Hackathonie?

 

Każdy, kto ma pomysł jak w ciekawy sposób zbudować narrację wokół SDGs. Warunkiem udziału jest mieć skończone 18 lat i zebranie 2-4 osób do zespołu. Rejestracja już trwa!

 

Zadanie 

 

Uczestnicy mają stworzyć prototyp interaktywnej aplikacji webowej promujący ideę zrównoważonego rozwoju oraz korzystanie z danych statystycznych dotyczących wskaźników z tego obszaru.

 

Grupa docelowa prototypu aplikacji:

 

Młodzież

 

Nagrody

 

15 tys. za I miejsce; 10 tys. za II miejsce i 5 tys. za III miejsce. Wszyscy członkowie zespołów, którzy przyjdą na nasze wydarzenie otrzymają certyfikat uczestnictwa.

 

Jak wziąć udział w Hackathonie

 

Zarejestrować się on–line do 6 listopada br. Istnieje możliwość zarejestrowania się na miejscu w dniu Hackathonu tj. 9.11.br. od godz. 17.00 w siedzibie GUS.

 

Szczegóły,  w tym regulamin i harmonogram – https://kodujsdg.stat.gov.pl/

 

Informacja o Hackathonie jest też na Facebooku  i LinkedIn 

data publikacji: 24-10-2018    edycja: 24-10-2018

Plan zajęć 2021/22

Aktualny plan zajęć. Rok akademicki 2021/22 semestr letni.

Międzynarodowe Warsztaty „Voice in public space as an expression of...

Dnia 14.06. 2022. na WA PK odbyły się Międzynarodowe Warsztaty „Voice in public space as an expression of solidarity in the face of the contemporary threats”.

X Międzynarodowa Konferencja Naukowa Arch – eco

W dniach 13. 05.2022. 14.05.2022 - odbyła się X Międzynarodowa Konferencja Naukowa Arch – eco dedykowana studentom i doktorantom.

Debata „Łączymy siły!

W dniu 12.05.2022. na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej odbyła się otwarta debata pod hasłem „Łączymy siły! Współpraca na rzecz przestrzeni dostępnej w kontekście projektowania zrównoważonego.”

I. edycja Konkursu „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓ...

I edycja Konkursu "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ" i prezentacje "Akademika Marzeń" na koniec warsztatów organizowanych przez Builder Polska i Stowarzyszenie Producentów Betonów.

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for ap...

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for applications for the 2022 RIBA Norman Foster Travelling Scholarship.

Pomoc dla Ukrainy!

Pomoc dla Ukrainy!