Statuetka „Małopolski Inżynier Budownictwa” dla Stanisława Czernika

Miło nam poinformować, że laureatem „Małopolski Inżynier Budownictwa” za 2019 r. w kategorii projektant został dr inż. Stanisław Czernik z Instytutu Projektowania Budowlanego A-4.

Stanisław Czernik swoim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie inżynieryjno-konstrukcyjnej dzieli się ze studentami podczas zajęć dydaktycznych prowadzonych na Wydziale Architektury. Ponadto jest on autorem projektu pierwszej w Polsce wieży widokowej w Krynicy Zdrój, która otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Budowa Roku 2019”.

Wręczenie odznaczeń odbyło się w podniosłej atmosferze w Operze Krakowskiej w dniu 9 października bieżącego 2021 roku. Należy wspomnieć, że wręczenie nagrody zostało przesunięte o rok ze względu na występujące ograniczenia pandemii COVID-19. Odznaki, wyróżnienia i nagrody wręczali:

Mirosław Boryczko -Przewodniczący Rady MOIIB, poseł Andrzej Adamczyk – minister infrastruktury i budownictwa. Nasz „Wieczór w Operze” prowadziła Katarzyna Sanocka.

fot. Jan Zych

stanislaw_czernik_2021_02

data publikacji: 11-11-2021    edycja: 11-11-2021

Plan zajęć 2021/22

Aktualny plan zajęć. Rok akademicki 2021/22 semestr letni.

I. edycja Konkursu „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓ...

I edycja Konkursu "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ" i prezentacje "Akademika Marzeń" na koniec warsztatów organizowanych przez Builder Polska i Stowarzyszenie Producentów Betonów.

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for ap...

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for applications for the 2022 RIBA Norman Foster Travelling Scholarship.

Pomoc dla Ukrainy!

Pomoc dla Ukrainy!

ISUF 2022 XXIX CONFERENCE OF THE INTERNATIONAL SEMINAR ON URBAN FORM 2...

ISUF 2022 XXIX CONFERENCE OF THE INTERNATIONAL SEMINAR ON URBAN FORM 2022 ŁÓDŹ – KRAKÓW | SEPTEMBER 6 – 11, 2022 Urban Redevelopment and Revitalisation A Multidisciplinary Perspective

Informacja dotycząca Akademickiego Punktu Konsultacji Psychologiczno...

Informacja dotycząca Akademickiego Punktu Konsultacji Psychologiczno-Pedagogicznych

Bezpłatne kursy prowadzone przez Centrum Pedagogiki i Psychologii PK

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach prowadzonych przez Centrum Pedagogiki i Psychologii PK: m.in. Studium pedagogiczne oraz kurs języka migowego.