Wykład Profesora wizytującego Kazu Blumfeld Hanady

Katedra Architektury Miejsc Pracy, Sportu i Usług Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej ma zaszczyt zaprosić na wykład profesora Kazu Blumfeld Hanadyktóry odbędzie się 26 maja o godzinie 12:00 w Auli w Budynku „Kotłownia” ul. Warszawska 24.


Wykład odbędzie się w języku angielskim w ramach pobytu Kazu Blumfeld Hanady jako profesora wizytującego na Wydziale Architektury PK.

Kazu Blumfeld Hanada  jest architektem mieszkającym w Berlinie, prowadzącym biuro architektoniczne: werkstatt blumfeld bau/kunst. Ukończył Tama Art University w Tokio oraz Architectural Association School of Architecture w Londynie. Wykładał na całym świecie, między innymi na Tama Art University, Architectural Association, National Collage of Arts Norway, Bauhaus University Weimar, University of Arts Berlin. Od 2008 roku jest profesorem na Münster School of Architecture. Jego zainteresowania związane z architekturą koncentrują się wokół fizycznych i efemerycznych granic architektury podczas transformacji społecznych. Praktyka architektoniczna i badania akademickie tworzą subtelny dialog między teorią, hipotetzami, eksperymentami i praktyką.

 

data publikacji: 23-05-2022    edycja: 25-05-2022

Plan zajęć 2021/22

Aktualny plan zajęć. Rok akademicki 2021/22 semestr letni.

Międzynarodowe Warsztaty „Voice in public space as an expression of...

Dnia 14.06. 2022. na WA PK odbyły się Międzynarodowe Warsztaty „Voice in public space as an expression of solidarity in the face of the contemporary threats”.

X Międzynarodowa Konferencja Naukowa Arch – eco

W dniach 13. 05.2022. 14.05.2022 - odbyła się X Międzynarodowa Konferencja Naukowa Arch – eco dedykowana studentom i doktorantom.

Debata „Łączymy siły!

W dniu 12.05.2022. na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej odbyła się otwarta debata pod hasłem „Łączymy siły! Współpraca na rzecz przestrzeni dostępnej w kontekście projektowania zrównoważonego.”

I. edycja Konkursu „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓ...

I edycja Konkursu "DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ" i prezentacje "Akademika Marzeń" na koniec warsztatów organizowanych przez Builder Polska i Stowarzyszenie Producentów Betonów.

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for ap...

The Royal Institute of British Architects (RIBA) is now calling for applications for the 2022 RIBA Norman Foster Travelling Scholarship.

Pomoc dla Ukrainy!

Pomoc dla Ukrainy!