TRWA NABÓR DO WYMIANY STUDENTÓW

 Czy chcesz wziąć udział w wymianie studenckiej i odbyć jeden semestr studiów w zagranicznej uczelni partnerskiej poza programem Erasmus?

W startującej właśnie rekrutacji o wyjazd mogą się ubiegać studentki i studenci studiów I stopnia rozpoczynający teraz semestr 04 oraz studiów II stopnia rozpoczynający teraz semestr 01. Wyjazdy odbywać się będą odpowiednio w semestrach 05 i 02.

Oferta dla Wydziału Architektury obejmuje w tej rekrutacji uczelnie w Australii (University of Tasmania, UTAS), Brazylii (Universidade Federal do Espirito Santo, UFES), Chile (Universidad de Chile oraz Universidad Finis Terrae, UFT), Chinach (Guangdong University Of Technology, GDUT), Korei Południowej (Hanyang University, HYU, Kyungpook National University, KNU, Chung-Ang University, CAU), Meksyku (Universidad de Monterrey, UDEM, Tec de Monterrey, ITESM, Universidad Nacional Autonoma de Mexico, UNAM), Singapurze (National University of Singapore, NUS) oraz w Szwajcarii (Eastern Switzerland University of Applied Sciences, OST). Uczelnie w Brazylii, Chile oraz UNAM w Meksyku oferują nauczanie jedynie w językach narodowych, a architektura w OST (Szwajcaria) wykładana jest tylko po niemiecku. Pozostałe uczelnie mają mniej lub bardziej rozbudowaną ofertę w języku angielskim.

Wszelkie informacje o ofercie, w tym zasady rekrutacji, limity miejsc na poszczególnych uczelniach, wymagane dokumenty, oferowane kursy oraz informacje finansowe przedstawione są na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej PK https://dwm.pk.edu.pl/index.php/wymiana-studencka/

Osoby zainteresowane wyjazdem proszę o zapoznanie się z informacjami na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej, o wypełnienie formularza https://forms.office.com/e/3a0p2w6yDK a także zapraszam na spotkanie we środę 1 marca 2023 o godzinie 8:00 w pok. 2.04 (II piętro) w Podchorążówce. Obecność obowiązkowa.

dr inż. arch. Bartłomiej Homiński, wydziałowy koordynator wymiany studenckiej w ramach umów bilateralnych z zagranicznymi uczelniami (poza programem Erasmus+)

PS. Kolejna rekrutacja, na wyjazdy w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 odbędzie się na przełomie września i października 2023. Będzie ona skierowana do studentek i studentów studiów I stopnia, którzy będą mieli ukończony drugi rok studiów.

data publikacji: 21-02-2023    edycja: 21-02-2023
EnglishPolishUkrainian