Warsztaty projektowe: zaprojektuj otoczenie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie pod kątem wykorzystania wody opadowej.

Katedra Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego we współpracy z Małopolskim Centrum Budownictwa Energooszczędnego, kołami naukowymi Projektowania Zrównoważonego oraz Ubran Green mają zaszczyt zaprosić studentów do wzięcia udziału w warsztatach projektowych.

Celem warsztatów jest zaprojektowanie otoczenia Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie pod kątem wykorzystania wody opadowej z projektem małej formy architektonicznej wykorzystującej wodę opadową. Podczas warsztatów przewidziano spacer badawczy w terenie oraz prace projektowe w grupach z opiekunem w trybie online.

Start warsztatów 18.04.2023 roku.

Uroczyste zakończenie odbędzie się 9.05.2023 roku.

Zapisy proszę kierować na adres: a-3@pk.edu.pl.

We would like to invite students to take part in a design workshop organised by the Chair of Housing Environment in cooperation with the MCBE and the scientific students clubs: Sustainable Design and Ubran Green. The aim of the workshop is to design the surroundings of the Juliusz Słowacki Theatre in Krakow considering the aspects of rainwater use including the design of a small architectural form using rainwater. The workshop will include site visit and online revisions of the design work in groups.

The workshop will start on 18.04.2023. The closing ceremony will take place on 9.05.2023. For enrolment, please contact: a-3@pk.edu.pl.