MARKA ODZIEŻOWA MEDICINE ZOSTAŁA PARTNEREM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH USER EXPERIENCE & USER INTERFACE DESIGN

Współpraca partnerska będzie obejmować edycję studiów podyplomowych User Experiene & User Interface Design w roku akademickim 2023/2024. Studenci będą mieli okazję zrealizować całościowy proces twórczy w oparciu o realne wyzwania projektowe partnera studiów: marki odzieżowej Medicine.

Medicine

Studentom daje to niezwykłą możliwość tworzenia produktów cyfrowych na bazie realnych potrzeb biznesowych a nawet, bezpośrednio po studiach, możliwość stażu dla najlepszych. W modzie marka ta ceni oryginalne wzornictwo i twórcze koncepcje. Studenci bazując na tych wartościach oraz zebranych w toku studiów danych badawczych i biznesowych, będą tworzyć swoje realne rozwiązania projektowe o wysokich walorach funkcjonalnych i wizualnych.

Rekrutacja na nowe studia podyplomowe ruszy już 3 lipca br. Szczegółowe informacje o ofercie i zasadach rekrutacji znajdują się na stronie studiów podyplomowych: uxui.pk.edu.pl