Studencki konkurs na kolaż

W pierwszą rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie, która przypada na 24.02.2022 oraz również w ślad za zeszłoroczną Międzynarodową Konferencją „Kod miasta” organizowaną przez Katedrę Planowania Przestrzennego, Projektowania Urbanistycznego i Ruralistycznego, której współorganizatorem był Zaporoski Narodowy Uniwersytet Techniczny, pragniemy zaprosić studentów do kolejnej drugiej edycji Międzynarodowego konkursu artystycznego na kolaż. Tegoroczna edycja będzie nosiła nazwę „Kreatywne miasta”. Szczegóły w regulaminie.

Prace konkursowe należy złożyć/przesłać wiadomością elektroniczną o temacie „Kreatywne Miasta, Nazwisko Imię” na adres e-mail: kreatywnemiasta@gmail.com

Składanie prac konkursowych zdalnie na adres mailowy do 23 kwietnia 2023 do godz.12.00.