OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU ARCHITEKTURA BETONOWA – GRA BRYŁ – DOM W KRAJOBRAZIE MIEJSKIM 2024

XXIV Edycja Konkursu dla studentów II roku 4. semestru studiów

Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

ARCHITEKTURA BETONOWA

– GRA BRYŁ

DOM W KRAJOBRAZIE MIEJSKIM

2 lipca 2024 roku poznaliśmy wyniki XXIV edycji konkursu dla studentów II roku 4. semestru studiów WA PK ARCHITEKTURA BETONOWA – GRA BRYŁ – DOM W KRAJOBRAZIE MIEJSKIM

Konkurs jest efektem współpracy: Katedry Projektowania Architektonicznego WA PK oraz Stowarzyszenia Producentów Cementu.

Jury konkursu:  Prof. dr hab. inż. arch. TOMASZ KOZŁOWSKI; Prof. dr hab. inż. arch. JUSTYNA KOBYLARCZYK; Mgr inż. ZBIGNIEW PILCH; Dr inż. arch. ANNA MIELNIK, Prof. PK; Dr inż. arch. MONIKA GAŁA-WALCZOWSKA; Dr inż. arch. MAREK POCZĄTKO; Dr inż. arch. PRZEMYSŁAW BIGAJ; Dr inż. arch. GRZEGORZ TWARDOWSKI; Mgr inż. arch. PIOTR STALONY-DOBRZAŃSKI oraz Mgr inż. arch. WOJCIECH CIEPŁUCHA.

Laureatami konkursu zostali Kinga Czernek, Ewelina Gryziecka i Anna Szerszeń.

Laureaci otrzymali trzy równorzędne nagrody o wartości 1000 zł, które ufundowało Stowarzyszenie Producentów Cementu.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy studenckich prac w kuluary pierwszego piętra w budynku WA PK przy ul. Warszawskiej 24.

Nagrodzone prace:

Kinga Czernek
Prowadzący: dr inż. arch. Przemysław Bigaj / mgr inż. arch. Marek Kaszyński (studia doktoranckie)
Ewelina Gryziecka
Prowadzący: dr inż. arch. Grzegorz Twardowski
Anna Szerszeń
Prowadzący: dr inż. arch. Marek Początko

Wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Bajan, Natalia Bednarz, Wiktoria Bielska, Weronika Borek, Gabriela Burliga, Wiktoria Cechelska, Zuzanna Dębska, Aleksandra Dobosz, Iga Dobosz, Jakub Gorczyca, Maria Jakubczyk, Joanna Kamińska, Nokoletta Kudroń, Amelia Kwiecińska, Klaudia Łapińska, Małgorzata Łyko, Magdalena Madej, Julia Oświęcimska, Joanna Piwowar, Magdalena Przywara, Anna Sater, Anna Topa, Aleksandra Wilk i Paulina Zając.

Galeria zdjęć/fot. J. Zych: