PIKNIK ARCHITEKTONICZNY NA WYDZIALE ARCHITEKTURY PK

19 maja 2026 roku (wtorek) w godzinach 09:00-14:00 na Wydziale Architektury odbył się piknik architektoniczny organizowany przez Katedrę Projektowania Architektoniczno-Budowlanego A4. W wydarzeniu uczestniczyło wielu studentów, którzy mieli możliwość uzyskania informacji z pierwszej ręki bezpośrednio od przedstawicieli firm.

Swoją obecnością piknik zaszczycili: dr hab. inż. arch. Urszula Forczek-Brataniec, prof. PK – Prodziekan Wydziału Architektury; mgr inż. arch. Marek Kaszyński – Przewodniczący Rady Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP; prof. dr hab. inż. arch. Sabina Kuc – Kierownik Katedry Projektowania Architektoniczno-Budowlanego A4. Głównym organizatorem wydarzenia był dr inż. arch. Bogdan Dziedzic.