PODZIĘKOWANIE I POŻEGNANIE PROF. PIOTRA GAJEWSKIEGO

W imieniu społeczności akademickiej Wydziału Akademickiej Politechniki Krakowskiej mam zaszczyt podziękować Panu Profesorowi za ponad czterdzieści lat niestrudzonej i owocnej pracy dydaktycznej, za inicjowanie wieloletniej dydaktycznej współpracy międzynarodowej, za udział w rozwoju naukowym Wydziału poprzez zaangażowanie w pracach Komisji ds. przewodów doktorskich i wypromowaniu doktorów, za zaangażowane w prace organizacyjne Wydziału Architektury poprzez pełnienie funkcji zastępcy Dyrektora Instytutu Projektowania Architektonicznego oraz Kierownika Zakładu Użyteczności Publicznej. Trud włożony w kształcenie nowych pokoleń Architektów, w pracę na rzecz Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej na długo pozostanie w naszej i studentów pamięci. My ze swojej strony życzymy Panu Profesorowi przede wszystkim zdrowia, odpoczynku i radości z każdego dnia na emeryturze, wiedząc, że Pana dokonania na zawsze pozostaną częścią historii naszego wydziału. Jeszcze raz dziękuję za Pana wieloletnią pracę i życzę wszelkiej pomyślności w dalszym życiu.

Z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. inż. arch. Magdalena Kozień-Woźniak