SKILLSPOLAND 2024 – BIM

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Firma Arkance Systems organizuje konkurs SkillsPoland w Budownictwie Cyfrowym / BIM. Zachęcamy Studentów do zgłoszeń do końca czerwca.

W pierwszym kroku Student powinien wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy online: Konkurs Regionalny SkillsPoland 2024 – BIM (webankieta.pl). Dane zgłoszeniowe pozwolą zakwalifikować studenta do konkursu.

Konkurs w całości składa się z 3 etapów:

  1. ETAP (eliminacje online)
    Formularz zgłoszeniowy do 30.06.2024 (uzupełnienie danych osobowych i kwalifikacja na liście uczestników – link powyżej) + test online do 14.07. To pierwszy krok do zdobycia tytułu Mistrza Polski w BIM!
  2. ETAP (regionalny)
    Zakwalifikowane 12 osób bierze udział 19-20 września 2024r. w wyjazdowym konkursie (zadania praktyczne – modelowanie + zadania z zakresu BIM). Hotel, dojazd oraz wyżywienie są zapewnione. Świetna przygoda, możliwość poznania entuzjastów BIM z całej Polski oraz okazja kwalifikacji do finału krajowego!
  3. ETAP (finał krajowy)
    7 wybranych osób weźmie udział w listopadzie 2024r. w wyjazdowym konkursie (zadania praktyczne – modelowanie + koordynacja + zadania z zakresu BIM). Hotel, dojazd oraz wyżywienie są zapewnione. W finale krajowym czeka na Was: walka o tytuł Mistrza Polski, medale, rywalizacja o szkolenia z zakresu BIM i cenne nagrody rzeczowe. Doskonała szansa na rozwój kariery!

Regulamin i inne szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: https://www.frse.org.pl/wspoland-rejestracja-na-konkursy-regionalne

Ewentualne zapytania co do konkursu oraz wnioski o udostępnienie testu online prosimy kierować na adres organizatora: bim.worldskillspoland@gmail.com