WARSZTATY PROJEKTOWE W SIEDZIBIE MARKI MEDICINE – PARTNERA STUDIÓW UX&UI DESIGN ED. 2023/2024

W dniach 6 – 7 kwietnia 2024 roku, w ramach współpracy partnerskiej studiów podyplomowych User Experience & User Interface Design oraz marki Medicine, odbyły się studenckie warsztaty projektowe, których głównym zagadnieniem była strategia produktu w kontekście współczesnej kultury wizualnej. Dla studentów była to możliwość poznania sposobów pracy projektantów z wielu dziedzin, zbierania inspiracji jak również możliwość pracy w przestrzeni sprzyjającej rozwojowi kreatywności w centrali marki Medicine.

Warsztaty stanowiły kolejny etap w rozwoju studenckich wizji projektowych, bazujących na realnych wyzwaniach opracowywanych wraz z partnerem projektowym. Przyczyniły się do poznania całościowego procesu twórczego produktu cyfrowego bazującego na realnych danych badawczych, wymogach marketingowych i aspektach aplikacyjnych danego rozwiązania.

1 lipca rozpoczyna się rekrutacja na kolejną edycję studiów podyplomowych User Experience & User Interface Design. Rekrutacja potrwa do 7 lipca 2024.

Więcej informacji na stronie studiów podyplomowych UX&UI: www.uxui.pk.edu.pl

Fot. Paweł Nowicki