ZOSTAŃ UX&UI DESIGNEREM – NOWE STUDIA PODYPLOMOWE: USER EXPERIENCE & USER INTERFACE DESIGN

3 lipca 2023 roku rusza rekrutacja na nowe studia podyplomowe z zakresu projektowania User Experience (UX) i User Interface (UI). W czasie studiów realizowany jest całościowy proces twórczy produktu cyfrowego bazujący na realnych problemach projektowych. Od badań potrzeb użytkowników i analiz biznesowych po opracowanie koncepcji produktu, prototypowanie i weryfikacje z użytkownikami. Ostatni etap to opracowywanie spójnej graficznie wizji produktu cyfrowego (aplikacji, strony internetowej, interfejsu, architektury) animacji i jego prezentacji.

Program został starannie opracowany, aby zapewnić praktyczne umiejętności. Studenci zyskują wiedzę i doświadczenie o całościowym procesie twórczym produktu cyfrowego oraz pełen projekt do portfolio. Studia obejmują dwa semestry zajęć w trybie hybrydowym wartościowej wiedzy i praktyki z zakresu UX i UI.

Wszelkie informacje o ofercie, w tym zasady rekrutacji i wymagane dokumenty przedstawione są na stronie Studiów Podyplomowych: https://uxui.pk.edu.pl/

Plakat

Studia przeznaczone są dla absolwentów dowolnych studiów wyższych I stopnia (licencjackich, inżynierskich) lub II stopnia (magisterskich). Tak więc na studia uczęszczać mogą osoby zarówno po kierunkach technicznych jak i nauk społecznych i humanistycznych lub osoby z zupełnie z innych dziedzin zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy i  kompetencji z zakresu UX i UI. Termin rozpoczęcia studiów zaplanowany jest na październik 2023 roku.

Serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów Architektury oraz innych Kierunków.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jednostka prowadząca: Katedra Rysunku, Malarstwa i Rzeźby Wydziału Architektury, Politechniki Krakowskiej.