GRUPA PRACUJ PARTNEREM USER EXPERIENCE & USER INTERFACE DESIGN

Współpraca partnerska będzie obejmować edycję studiów podyplomowych User Experience & User Interface Design w roku akademickim 2024/2025.

Studenci będą mieli okazję zrealizować całościowy proces twórczy produktu cyfrowego w oparciu o wyzwania projektowe partnera studiów. Studentom daje to możliwość tworzenia produktów cyfrowych na bazie realnych potrzeb biznesowych oraz rzeczywiste case study do portfolio. Studenci bazując na zebranych w toku studiów danych badawczych i biznesowych będą tworzyć rozwiązania projektowe o wysokich walorach funkcjonalnych i wizualnych.

Rekrutacja na najbliższą edycję studiów podyplomowych rusza już 1 lipca br. i potrwa do 7 lipca. Szczegółowe informacje o ofercie i zasadach rekrutacji znajdują się na stronie studiów podyplomowych: uxui.pk.edu.pl