HRUBIESZOWSKI DOM I OGRÓD Z KLIMATEM

Z wielką satysfakcją ogłaszamy wyniki ogólnopolskiego konkursu studenckiego pt. „HRUBIESZOWSKI DOM I OGRÓD Z KLIMATEM” organizowanego w ramach projektu pn. „Rozwój lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” przez Katedrę Architektury Krajobrazu WAPK pod patronatem JM Rektora Politechniki Krakowskiej, Pani Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i Pani Burmistrz Miasta Hrubieszowa oraz SARP Oddział Kraków i SPAK. Patronat medialny nad konkursem objęły czasopisma A&B Architektura i Biznes oraz Architektura-murator.

KONKURS_HDOK_WYNIKI_INFO (1)

Nagrodzone prace:

KATALOG_KONKURS_HDK_I-MIEJSCE_WIZ1 (1)
I nagroda – Mateusz Binda Politechnika Krakowska
KATALOG_KONKURS_HDK_II-MIEJSCE-WIZ1 (1)
II nagroda – Joanna Kasperowicz Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
KATALOG_KONKURS_HDK_III-MIEJSCE-WIZ2 (1)

III nagroda – Anna Raczyńska Politechnika Świętokrzyska

Wyróżnienia:

Katarzyna Jamioł, Małgorzata Pięciorak, Krzysztof Pryt Politechnika Krakowska

Zuzanna Dąbrowska, Armina Gevorgyan, Nicole Kwiatanowska-Nawrocka Politechnika Rzeszowska

Weronika Roemer Politechnika Wrocławska

Wiktoria Chłopek, Angelika Kukla Politechnika Krakowska

Wiktoria Kiełbasa Politechnika Krakowska, Joanna Skępiec, Piotr Wojciechowski Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Wyróżnienia honorowe:

Angelika Duda, Tomasz Jaróg, Natalia Rudnik, Maja Sobczak-Rzewnicka Politechnika Krakowska

Marta Gryc, Karolina Sadowska, Szymon Siwicki Politechnika Białostocka

Na stronie projektu -> http://rozwojlokalny-hrubieszow.pk.edu.pl/ można zapoznać się z wynikami konkursu oraz pobrać Katalog konkursowy prezentujący wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace w Konkursie.